načítavam...

Brilliant Hotel & Spa

Brilliant Hotel & Spa / Dovolenka - Golem - Qerret (Durrës), Albánsko, Albánsko, Last minute LETECKY, raňajky, trojlôžková izba (triple room), transfer v cene (Zobraziť celý popis hotela)
od 1 383,00 € Konečná cena za osobu
Brilliant Hotel & Spa priamo na pláži priamo na pláži Brilliant Hotel & Spa výhody pre rodiny výhody pre rodiny Brilliant Hotel & Spa bezplatné wifi bezplatné wifi Brilliant Hotel & Spa v blízkosti pláže v blízkosti pláže Brilliant Hotel & Spa nefajčiarsky hotel nefajčiarsky hotel Brilliant Hotel & Spa vonkajší bazén vonkajší bazén Brilliant Hotel & Spa piesočná pláž piesočná pláž Brilliant Hotel & Spa wifi wifi

Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v katalógu. Rakúske a nemecké cestovné kancelárie: strojový preklad popisu do slovenčiny. Strojový preklad môže popis skresliť. Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Originálny text popisu nájdete kliknutím na ikonu nemeckej vlajky - všetky popisy majú len informatívny charakter

Vaša podpora: Digitálna a telefonická 24/7 TUI služba
 • Náš nemecky hovoriaci tím zákazníckych služieb TUI je vám k dispozícii digitálne 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom funkcie chatu v aplikácii myTui, telefonicky a prostredníctvom SMS.


Miesto: Place Qerret
Poloha a okolie Hotel sa nachádza v meste Qerret, Albánsko.

Toto ponúka vaše ubytovanie: Na rôzne úrovne ubytovania sa dostanete výťahom. WiFi vo verejných priestoroch umožňuje hosťom zostať v kontakte s vonkajším svetom. Ak prídete vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na hotelovom parkovisku.
Toto ponúka vaše ubytovanie
 • výťah
 • Slnečná terasa
 • Parkovanie: parkovisko (podľa dostupnosti), nestrážené: za poplatok
 • Kategória krajiny: 4 hviezdičky


Jedlo a pitie: Jedlá si môžete vybrať z raňajok, obeda a večere. Ubytovanie poskytuje aj občerstvenie. Na výber sú alkoholické nápoje.

Šport a fitness: Oblasť bazéna sľubuje bezstarostný pôžitok z kúpania. Na slnečnej terase sú k dispozícii pohodlné ležadlá. Variety ponúka rôzne ponuky vrátane fitnes štúdia, kúpeľov, sauny a masáží.

Wellness:
 • Sauny: 1


Takto bývate: Izby majú klimatizáciu a kúrenie. Balkón je štandardom vo väčšine izieb a ponúka dodatočný priestor na oddych a relaxáciu počas vášho pobytu. Medzi výhody niektorých ubytovaní patrí aj čiastočný výhľad na more. Izby majú manželskú posteľ a rozkladaciu pohovku. Oddelené spálne sú ďalšou rezervovateľnou vymoženosťou. K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmenších hostí. K dispozícii je aj trezor. K vybaveniu izieb patrí chladnička a príslušenstvo na prípravu čaju/kávy. Prístup na internet, telefón, TV a WiFi (zdarma) zaisťujú optimálny komfort. V ubytovacej jednotke nájdete aj papuče. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom, vaňou a vírivkou. Sušič vlasov a župany môžu byť použité na každodenné použitie. Hotel ponúka nefajčiarske izby.
Takto sa žije
 • 1 manželská posteľ, Kúrenie, Kávovar, TV, Sprcha, Vaňa, Sušič vlasov, Balkón alebo terasa
 • Rôzne kódy izieb je možné rezervovať za aktuálne ceny.

  Vaše výhody: Vezmite prosím na vedomie! V prípade zájazdu s medzinárodným letom je možné bezplatne rezervovať letenku od vlaku k letenke na odletové letiská v Nemecku (a EuroAirport Basel).
  Lístok od vlaku k letu neplatí pre:
  • Rezervácia čistej leteckej služby,
  • rezervácia hotelovej služby bez letu,
  • Rezervácia služieb (napr. hotel, výlety alebo prenájom auta) so samostatne rezervovaným letom
  • Rezervácia výletu s lturom (tu si môžete za poplatok rezervovať lístok na vlak)
  • Cestujte z nemeckých odletových letísk na cieľové letiská EuroAirport Basel a Salzburg, ako aj vnútroštátnou leteckou dopravou
  • Odlety zo zahraničných letísk, ani na vnútroštátnu nemeckú linku k hraniciam
  Pre hostí TUI Deutschland, ktorí prilietajú zo zahraničia, platí lístok od vlaku k letenke z hraníc v rámci Nemecka pre odlety z nemeckých letísk. Pri rezervácii zájazdu online je už zahrnutá letenka od vlaku k letenke. Letenka od vlaku k letenke je spolupráca s Deutsche Bahn AG.
  Viac informácií nájdete na
  • Súkromné transfery je možné rezervovať v mnohých hoteloch. Okrem individuálnych rezervácií
  • Cestovní experti sú počas vašej dovolenky k dispozícii 24 hodín denne (osobne, telefonicky alebo emailom).
  • Požičovne áut od TUI CARS je možné rezervovať v mnohých destináciách.


  Hodnotenie: 6746

  Výhody TUI: Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre zájazd TUI, hotelovú dovolenku s vlastným cestovaním, prenájom auta, mobilný dom alebo spiatočnú cestu – užijete si množstvo výhod, napr. B. osobná alebo multimediálna podpora TUI kedykoľvek v nemčine pre otázky a obavy týkajúce sa vašej cesty a tiež miestnych a kultúrnych vlastností vašej dovolenkovej destinácie, váš informačný portál myTui s cennými cestovateľskými znalosťami o vašej dovolenke, digitálny cestovný sprievodca a mapa ako ako aj SMS asistent a profesionálny krízový manažment pre vašu bezpečnú cestu.

  Hlavné charakteristiky vášho hotela: Vybavenie
  • Parkovanie: parkovisko (podľa dostupnosti), nestrážené: za poplatok
  • Kategória krajiny: 4 hviezdičky


  Upozornenie pre osoby s obmedzenou pohyblivosťou: Tento produkt vo všeobecnosti nie je vhodný pre osoby s obmedzenou pohyblivosťou. Informujte sa prosím vo svojej rezervačnej kancelárii, či ešte stále vyhovuje vašim individuálnym potrebám!

  Stav informácií: 08.07.2023
  Ihre Betreuung: Digitaler und telefonischer 24/7 TUI Service
  • Unser deutsch sprechendes TUI Kundenservice Team steht Ihnen 24 Stunden, 7 Tage die Woche digital über die Chatfunktion der myTui App, telefonisch und per SMS zur Verfügung.


  Lage: Ort Qerret
  Lage & Umgebung Das Hotel liegt in Qerret, Albanien.

  Das bietet Ihre Unterkunft: Per Aufzug lassen sich die verschiedenen Ebenen der Unterbringung erreichen. WiFi in den öffentlichen Bereichen ermöglicht es den Gästen, mit der Außenwelt in Kontakt zu bleiben. Wer mit dem eigenen Fahrzeug anreist, kann es auf dem Parkplatz des Hauses abstellen.
  Das bietet Ihre Unterkunft
  • Lift
  • Sonnenterrasse
  • Parkmöglichkeiten: Parkplatz (nach Verfügbarkeit), unbewacht: gegen Gebühr
  • Landeskategorie: 4 Sterne


  Essen & Trinken: Als Mahlzeiten können Frühstück, Mittagessen und Abendessen gewählt werden. Zusätzlich stellt die Unterbringung Snacks bereit. Es stehen alkoholische Getränke zur Auswahl.

  Sport & Fitness: Unbeschwertes Badevergnügen verheißt die Poolanlage. Bequeme Liegestühle stehen auf der Sonnenterrasse bereit. Abwechslung bieten verschiedene Angebote, darunter ein Fitnessstudio, ein Spa, eine Sauna und Massage-Anwendungen.

  Wellness:
  • Saunen: 1


  So wohnen Sie: In den Zimmern gibt es eine Klimaanlage und eine Heizung. Ein Balkon zählt zum Standard der meisten Zimmer und bietet zusätzlichen Raum für Erholung und Entspannung während des Aufenthalts. Zu den Vorteilen einiger Unterkünfte zählt auch seitlicher Meerblick. Die Zimmer verfügen über ein Doppelbett und ein Sofabett. Getrennte Schlafzimmer sind eine weitere buchbare Annehmlichkeit. Kinderbetten für die jüngsten Gäste sind ebenso vorhanden. Außerdem gibt es einen Safe. Zu den Vorzügen der Zimmer gehören ein Kühlschrank und eine Tee-/Kaffeemaschine. Für optimalen Komfort sorgen ein Internetzugang, ein Telefon, ein TV-Gerät und WiFi (ohne Gebühr). Die Gäste finden außerdem Hausschuhe in ihrer Unterkunft. Die Badezimmer sind ausgestattet mit einer Dusche, einer Badewanne und einer Whirlwanne. Ein Haartrockner und Bademäntel können für den täglichen Gebrauch benutzt werden. Das Hotel bietet Nichtraucherzimmer.
  So wohnen Sie
 • 1 Doppelbett, Heizung, Kaffee-/Teezubereiter, Fernseher, Dusche, Badewanne, Föhn, Balkon oder Terrasse
 • Abweichende Zimmercodierungen zu tagesaktuellen Preisen buchbar.

  Ihre Vorteile: Bitte beachten Sie! Bei einer Paketreise mit internationalem Flug ist das Zug zum Flug Ticket für Abflughäfen in Deutschland (und dem EuroAirport Basel) kostenfrei zubuchbar.
  Das Zug zum Flug Ticket gilt nicht bei:
  • Buchung einer reinen Flugleistung,
  • Buchung einer Hotelleistung ohne Flug,
  • Buchung von Leistungen (z.B. Hotel, Ausflüge oder Mietwagen) mit einem separat dazu gebuchten Flug
  • Buchung einer Reise mit ltur (hier kann das Zug zum Flug Ticket gebührenpflichtig dazu gebucht werden)
  • Reisen von deutschen Abflughäfen zu den Zielflughäfen EuroAirport Basel und Salzburg sowie innerdeutschen Flugreisen
  • Abflüge von ausländischen Flughäfen, auch nicht für die innerdeutsche Strecke bis zur Grenze
  Für aus dem Ausland anreisende TUI Deutschland Gäste gilt für Abflüge ab deutschen Flughäfen das Zug zum Flug Ticket ab der Grenze innerhalb Deutschlands. Bei Buchung einer Paketreise im Internet ist das Zug zum Flug Ticket bereits inkludiert. Das Zug zum Flug Ticket ist eine Kooperation mit der Deutschen Bahn AG.
  Mehr Informationen finden Sie auf http://www.tui.com/service-kontakt/zug-zum-flug/.
  • Privattransfer ist bei vielen Hotels zubuchbar. Ausgenommen bei Individuell-Buchungen
  • Reiseexperten sind während Ihres Urlaubs 24 Stunden (am Tag persönlich, telefonisch oder per E-Mail) erreichbar.
  • Mietwagen von TUI CARS sind in vielen Zielgebieten zubuchbar.


  Rating: 6746

  TUI Vorteile: Egal, ob Sie sich für eine TUI Paketreise, einen Hotelurlaub mit Eigenanreise, einen Mietwagen, ein Wohnmobil oder für eine Rundreise entscheiden - Sie genießen viele Vorteile z. B. persönliche oder multimediale TUI Betreuung zu jeder Zeit in deutscher Sprache für Fragen und Anliegen zu Ihrer Reise und darüber hinaus zu örtlichen und kulturellen Gegebenheiten Ihres Urlaubsortes, Ihr Informationsportal myTui mit wertvollem Reisewissen rund um Ihren Urlaub, digitalem Reiseführer und Landkarte sowie SMS-Assistent und professionelles Krisenmanagement für Ihre sichere Reise.

  Wesentliche Eigenschaften Ihres Hotels: Ausstattung
  • Parkmöglichkeiten: Parkplatz (nach Verfügbarkeit), unbewacht: gegen Gebühr
  • Landeskategorie: 4 Sterne


  Hinweis für Personen mit eingeschränkter Mobilität: Dieses Produkt ist im Allgemeinen für Personen mit eingeschränkter Mobilität nicht geeignet. Ob es trotzdem Ihren individuellen Bedürfnissen entspricht, erfragen Sie bitte bei Ihrer Buchungsstelle!

  Stand der Informationen: 08.07.2023
  Dátum:
  Zmeniť vyhľadávanie pre tento hotel:
  Kedy a ako dlho ?
  - , -

  Termín

  Dátum od
  Dátum do

  Dĺžka pobytu - presný počet pobytových nocí / dní sa môže meniť v závislosti od letových časov

  Pobyt min.
  Pobyt max.

  Čas odletu
  Kedykoľvek
  Čas odletu
  00:00 - 05:00
  05:00 - 09:00
  09:00 - 12:00
  12:00 - 15:00
  15:00 - 18:00
  18:00 - 00:00

  Počet osôb na izbe
  + deti

  Dospelí

  Vek detí v posledný deň dovolenky


  Strava
  Vyberte zo zoznamu
  Miesto odletu
  Vyberte zo zoznamu

  Viedeň
  So. 20.07. / 09:25 hod
  Pi. 26.07. / 13:30 hod
  6 nocí
  raňajky, trojlôžková izba (triple room), transfer v cene
  TUID
  1 383,00€
  Konečná cena/osoba
  Viedeň
  So. 20.07. / 09:25 hod
  Pi. 26.07. / 13:30 hod
  6 nocí
  polpenzia, trojlôžková izba (triple room), transfer v cene
  TUID
  1 455,00€
  Konečná cena/osoba
  Viedeň
  So. 20.07. / 09:25 hod
  Pi. 26.07. / 13:30 hod
  6 nocí
  all inclusive, trojlôžková izba (triple room), transfer v cene
  TUID
  1 557,00€
  Konečná cena/osoba