načítavam...

Gran Hotel Argentino

Gran Hotel Argentino / Dovolenka - Buenos Aires, Argentína, Argentína, Last minute LETECKY (Zobraziť celý popis hotela)
Gran Hotel Argentino babysitting babysitting Gran Hotel Argentino vhodné pre rodiny vhodné pre rodiny Gran Hotel Argentino vhodné pre deti vhodné pre deti Gran Hotel Argentino bezplatné wifi bezplatné wifi Gran Hotel Argentino wifi wifi

Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v katalógu. Rakúske a nemecké cestovné kancelárie: strojový preklad popisu do slovenčiny. Strojový preklad môže popis skresliť. Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Originálny text popisu nájdete kliknutím na ikonu nemeckej vlajky - všetky popisy majú len informatívny charakter

miesto:
Hotel sa nachádza na Avenida 9 de Julio, najširšej ulici na svete.

Zariadenie:
151 izieb, 21 junior suít, 19 suít, 16 jednolôžkových izieb a 88 dvojlôžkových izieb je rozmiestnených na 8 poschodiach a je prístupných výťahom. Hostia sú srdečne vítaní viacjazyčným personálom na 24-hodinovej recepcii vo vstupnej hale. Registrácia a odhlásenie je možné 24 hodín denne. K vybaveniu hotela patrí úschovňa batožiny, bezpečnostná schránka, zmenáreň a automat na nápoje. V ubytovaní je k dispozícii WiFi. Služba organizácie výletov vám pomôže s rezerváciou výletov. Ak hostia prídu autom, môžu zaparkovať v garáži alebo na parkovisku. Medzi ďalšie služby patrí stráženie detí, starostlivosť o deti, požičovňa áut, lekárska pomoc, transferová služba, izbová služba, práčovňa, práčovňa na mince a vyhradený kyvadlový autobus.

Ubytovanie:
Klimatizácia a kúrenie zabezpečujú príjemnú klímu v izbách. Izby majú manželskú posteľ. K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmenších hostí. Cennosti môžu byť bezpečne uložené v trezore. Pre väčšie pohodlie hostí je k dispozícii súprava na žehlenie. Okrem toho je tu telefón s priamou voľbou, TV so satelitnými/káblovými kanálmi a WiFi (bez poplatku). Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom a vaňou a sušičom vlasov. Dom ponúka rodinné a nefajčiarske izby.

Šport/zábava:
Krásne počasie si môžu dovolenkári užiť na terase.

Jedlá:
Na výber sú rôzne možnosti stravovania, ako je jedáleň, raňajková miestnosť, kaviareň a bar V nefajčiarskej reštaurácii s klimatizáciou na hostí čakajú rôzne špeciality. Hotel ponúka rezervovateľné stravovacie služby vrátane prenocovania vrátane raňajok, polpenzie a plnej penzie. Na raňajky vás čaká pestrý bufet a na večeru sú k dispozícii jedlá à la carte. Na obed je možné objednať si menu.

Obmedzená mobilita:
Upozorňujeme, že náš balík dovoleniek vo všeobecnosti nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti s prihliadnutím na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti so zmiernením korónových obmedzení môžu úradné príkazy viesť k obmedzeniam, zmenám a vynechaniu inzerovaných cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky tým zostávajú nedotknuté.
Lage:
Das Hotel liegt an der Avenida 9 de Julio, der breitesten Straße der Welt.

Ausstattung:
Die 151 Zimmer, die 21 Junior-Suiten, die 19 Suiten, die 16 Einzel- und die 88 Doppelzimmer verteilen sich auf 8 Etagen und sind über einen Aufzug erreichbar. An der 24-Stunden-Rezeption im Empfangsbereich werden die Gäste vom mehrsprachigem Personal herzlich begrüßt. Das Ein- und Auschecken ist rund um die Uhr möglich. Zu den Einrichtungen des Hotels gehören eine Gepäckaufbewahrung, ein Safe, eine Wechselstube und ein Getränkeautomat. In der Unterbringung steht WLAN zur Verfügung. Hilfestellung bei der Buchung von Ausflügen wird am Tourdesk geboten. Bei einer Anreise mit dem Auto können die Gäste dieses in einer Garage oder auf dem Parkplatz parken. Zu den weiteren Angeboten zählen ein Babysitterservice, eine Kinderbetreuung, eine Autovermietung, medizinische Betreuung, ein Transferservice, ein Zimmerservice, ein Wäscheservice, eine Münzwäscherei und ein eigener Shuttlebus.

Unterbringung:
Für angenehmes Raumklima in den Zimmern sorgen eine Klimaanlage und eine Heizung. Die Zimmer verfügen über ein Doppelbett. Kinderbetten für die jüngsten Gäste sind ebenso vorhanden. Wertsachen können in einem Safe sicher aufbewahrt werden. Ein Bügelset ist für den zusätzlichen Komfort der Gäste verfügbar. Darüber hinaus sind ein Telefon mit Direktwahl, ein TV-Gerät mit Satelliten-/Kabelempfang und WiFi (ohne Gebühr) vorhanden. Im Badezimmer, ausgestattet mit einer Dusche und einer Badewanne, gibt es einen Haartrockner. Das Haus bietet Familien- und Nichtraucherzimmer.

Sport/Unterhaltung:
Auf der Terrasse können die Urlauber schönes Wetter genießen.

Verpflegung:
Es stehen verschiedene gastronomische Einrichtungen zur Auswahl, wie ein Speiseraum, ein Frühstückssaal, ein Café und eine Bar. Verschiedene Spezialitäten erwarten die Gäste in einem Nichtraucherrestaurant mit Klimaanlage. Das Hotel bietet als buchbare Verpflegungsleistungen Übernachtung inkl. Frühstück, Halbpension und Vollpension. Ein abwechslungsreiches Buffet erwartet die Gäste zum Frühstück, zum Abendessen stehen Gerichte à la carte zur Auswahl. Ein Menü kann zum Mittagessen bestellt werden.

Eingeschränkte Mobilität:
Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.

Wichtiger Hinweis::
Im Zusammenhang mit den Lockerungen der Corona-Beschränkungen können behördliche Anordnungen zu Einschränkungen, zu Änderungen und zum Wegfall ausgeschriebener Reiseleistungen führen.

Ihre gesetzlichen Gewährleistungsansprüche bleiben hiervon selbstverständlich unberührt.
Zmeniť vyhľadávanie pre tento hotel:
Kedy a ako dlho ?
- , -

Termín

Dátum od
Dátum do

Dĺžka pobytu - presný počet pobytových nocí / dní sa môže meniť v závislosti od letových časov

Pobyt min.
Pobyt max.

Čas odletu
Kedykoľvek
Čas odletu
00:00 - 05:00
05:00 - 09:00
09:00 - 12:00
12:00 - 15:00
15:00 - 18:00
18:00 - 00:00

Počet osôb na izbe
+ deti

Dospelí

Vek detí v posledný deň dovolenky


Strava
Vyberte zo zoznamu
Miesto odletu
Vyberte zo zoznamu

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadné termíny

Pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny - hotel pravdepodobne neponúka izby s výhľadom na more alebo Vami zadanú možnosť stravovania, alebo do Vami vybranej izby neubytuje požadované množstvo osôb), prosím zmeňte parametre filtra - dátum odletu a návratu, počet nocí, počet prestupov, stravu, počet osôb, vypnite parameter "výhľad na more" atď., alebo si vyberte iný hotel na zozname hotelov pre zvolenú destináciu

Copyright © by victoryreisen.sk.